Móda

Kde se hodí trička s kapucí?

02/04/2019 — 0

main

Móda

Kde se hodí trička s kapucí?

02/04/2019 — 0

Depositphotos_42268421_m-2015-960x640.jpg

Tričko „basic“ můžete bez problémů obléknout pod elegantní svetr i sako, stejně dobře vyhoví sportovní mikině nebo uvolněným šortkám. Při oblékání však můžete sáhnout i po originálnější variantě. Trička s kapucí si zahrávají s atraktivně řešeným lemem. Mohou kombinovat barvy, stylizace i nápisy, navíc zaujmou i jako originální doplněk.

Výrazné a originální
Současné trendy si pohrávají s kombinacemi. Časté a oblíbené je například vrstvení. Tričko využívá efekt, kdy z rukávů přesahuje dvojitý lem v kontrastní barvě. Zajímavé jsou také stylizace, které vedou přes přední část nápadné tržné stopy podložené jinak barevným materiálem.
Nesmrtelné jsou nápisy a stylizace. Velká písmena oživí i relativně jednoduše řešené oblečení, navíc dokážou opticky zeštíhlit, odpoutají pozornost od nesouměrných partií a podtrhnou originalitu modelu. Tričko s kapucí vzbudí pozornost samo o sobě, s výraznými doplňky navíc bude hlavním prvkem, kterému ostatní oblečení poslouží jako nerušivý základ.

Udejte styl svému oblékání
Klasické džínsy nebo kraťasy jsou ideální volbou. Čím nápaditější a barevnější tričko vyberete, tím by měl být ostatní základ jednodušší a střídmější. Pohrát si můžete s jemnými nuancemi, kdy k výraznému červenému tričku obujete boty s červeným vázáním nebo odhalíte v tenkém lemu mezi botou a nohavicí červené ponožky. Móda je zábava, zkuste se odvázat a obléknout se s nadhledem.

Přiznejte barvu
Zatímco běžné tričko můžete jednoduše schovat pod mikinou nebo svetrem, kapuce se nosí zásadně přiznaná. Nápadný horní lem můžete maximálně využít ve svůj prospěch. Nechte vykukovat kapuci z hladkého svetru a dodejte fádnímu oblečení nový prvek.
Nebojte se ani experimentů. Velkým hitem módních přehlídek jsou casual saka kombinovaná právě s odhalenou kapucí. Dva naprosto nesourodé styly, elegance a sportovní móda, se setkávají ve velmi zajímavé kombinaci. Vyzkoušejte ji i vy, uvidíte, že vám dodá zcela nový vzhled. Podtrhněte svojí odvahu vybočit z davu. Tričko s kapucí je skvělou volbou, která oživí váš šatník a pomůže vám poskládat unikátní look.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny *